Ehang 184 – Dron Pasażerski, Który Dostarcza Prezenty – WellDrone – filmowanie ślubów Kraków, kamerzysta na wesele Katowice

Przyszłość dronów zdolnych do zabrania pasażerów na pokład, a jednocześnie na tyle prostych w obsłudze, by cały autonomiczny lot zaprogramować z poziomu wygodnej aplikacji, jest bliższa niż nam się wydaje. Dowodzi temu Ehang 184, czyli bezzałogowy statek powietrzny przygotowany do transportu jednej osoby wraz z dodatkowym obciążeniem.

Wygląd, sposób działania, jak i informacje techniczne dotyczące drona znajdziecie w poniższym filmie o świątecznej tematyce:

Dla niecierpliwych – take off zaczyna się w 13:30. Jest to ciekawa nowinka branżowa, jednak do praktycznego zastosowania takiego sprzętu wciąż długa droga. Przeszkodą są kwestie bezpieczeństwa i nieprzygotowanie lotnictwa na przyjęcie ruchu autonomicznych, bezzałogowych statków powietrznych w przestrzeni miejskiej, na małych wysokościach. Patrząc jednak na takie akcje, możemy śmiało stwierdzić, że chwila ta w końcu nadejdzie.

Related Posts