DJI Goggles – doświadcz lotu z pierwszej perspektywy – WellDrone – filmowanie ślubów Kraków, kamerzysta na wesele Katowice

gogle fpv od djiDJI Goggles to zapowiadane od dłuższego czasy okulary umożliwiające śledzenie lotów z perspektywy FPV. Jest to urządzenie w pełni kompatybilne z dronami DJI Mavic Pro, Phantom 4 oraz Inspire. Wyposażone zostały w wyświetlacze zapewniające wysoką jakość obrazu przesyłanego bez dużych opóźnień nawet na długich dystansach. Są to ekrany o rozdzielczości 1920 px x 1080 px, co daje większą liczbę dostępnych pikseli niż monitor 2K. Bezpośrednio przy pomocy gogli można kontrolować ustawienia kamery, przechylenie gimbala, a także włączać inteligentne tryby lotu.

Gogle FPV do sterowania dronem

Gogle FPV od DJI pozwalają oglądać świat w rozdzielczości 720p/60fps oraz na krótkim dystansie 1080p/30fps. Producent chwali się, że opóźnienie w transmisji obrazu wynosi jedynie 110 ms. Wokół opaski, która utrzymuje gogle na naszej głowie, biegnie antena, dzięki czemu sygnał utrzymywany jest niezależnie od tego, czy dron znajduje się przed nami, czy z tyłu. Co więcej, istnieje możliwość przeżywania emocji wspólnie ze znajomymi, ponieważ obraz może być przesyłany na 4 gogle jednocześnie. Gogle posiadają wejście HDMI, więc bez problemu można z nich korzystać także w grach video czy oglądaniu filmów.

Urządzenie można zamówić w oficjalnym sklepie DJI za 449 dolarów, czyli ok. 1740 zł.

gogle do drona

Related Posts