ZDJĘCIA Z DRONA

ŚWIAT Z LOTU PTAKA
 Profesjonalna fotografia powietrzna. Piękne, zapierające dech w piersiach zdjęcia zrobione tam, gdzie zwykły człowiek nie może dotrzeć…

ZDJĘCIA Z DRONA

z profesjonalną obróbką graficzną

Samo zdjęcie z drona nie wystarczy, by przyciągnąć uwagę klienta. Twoim celem jest stworzenie fotografii, obok których nie da się przejść obojętnie. Takich, w które podświadomie klika się, gdy wyświetlają się na Facebooku czy Instagramie. Jedynym sposobem na osiągnięcie pożądanego rezultatu jest profesjonalna obróbka graficzna, która wyciągnie ze zdjęcia to, co na pierwszy rzut oka niewidoczne, a w czym kryje się sedno prawdziwego piękna.

Bez obaw, nie zostawię Cię z surowym materiałem, który wygląda nudno i nieciekawie. Doprowadzę wszystkie zdjęcia powietrzne do perfekcji. Poprawię kolory, dostosuję nasycenie, w razie potrzeby stworzę efekt HDR, wyprostuję horyzont i pobawię się krzywymi, by końcowa fotografia krzyczała: „Patrz jaka jestem wspaniała!„. Wszystkie zdjęcia z drona zapisuję w formacie RAW, który zawiera najwięcej informacji o rejestrowanym obrazie, dzięki czemu w procesie post produkcji można dowolnie modyfikować parametry fotografii, wpływając na jej charakter, temperaturę barwową czy ekspozycję.

Jeśli mogę Ci coś doradzić, to zdjęcia z góry będą prezentować się najlepiej, gdy wykonamy je podczas tzw. golden hour. Złota godzina to czas zaraz po wschodzie słońca i tuż przed zachodem. W tym okresie dnia światło słoneczne tworzy niesamowite cienie i spowija świat piękną, pomarańczową barwą. Budynek firmowy będzie wyglądał jak z bajki, a sesja ślubna o zachodzie słońca przyćmi nawet prawdziwe dzieła sztuki. Ja zadbam o całą resztę, czyli dobranie odpowiedniego czasu naświetlania, czułości matrycy i trzymania się zasad złotego podziału. Pochłonąłem dziesiątki książek na temat fotografii cyfrowej i spędziłem setki godzin na praktycznych ćwiczeniach, więc jest szansa, że zrobię to dobrze 😉

0
Zadowolonych Klientów
0
Zrealizowane Projekty
0
Wylatanych Godzin
0
Rok Doświadczenia
zdjęcia z lotu ptaka
ZDJĘCIA Z LOTU PTAKA

Być może już masz jasny plan, jak wykorzystasz zdjęcia z lotu ptaka, które dla Ciebie wykonam. Jeśli jednak wciąż szukasz dla nich dobrego zastosowania, poniżej znajdziesz kilka najczęstszych sytuacji, w których moi Klienci dumnie prezentują oryginalne i nowoczesne fotografie.

ZDJĘCIA DO SIECI I DRUKU!

Chcesz wzbogacić swoją stronę internetową lub firmowy profil na Facebooku? Przygotuję zdjęcia, które mało ważą, by nie obciążały serwera. Dostaniesz też ode mnie osobno pliki w oryginalnym rozmiarze, które będziesz mógł wykorzystać do druku ulotek, kalendarzy czy papieru firmowego.
zdjęcia do sieci i druku
zdjęcia budynków z drona

ZDJĘCIA BUDYNKÓW

Zamów zdjęcie budynku, w którym mieści się siedziba Twojej firmy. Umieść fotografię na stronie internetowej, by wzbudzić zainteresowanie wśród odwiedzających. Od razu będą do wiedzieli, że mają do czynienia z firmą, która działa z rozmachem.

MIASTA I GMINY

Każde miasto walczy o turystów. Każda gmina chce pokazać, że prężnie się rozwija. Chętnie wykonam zdjęcia okolicy z lotu ptaka, by mieszkańcy zobaczyli, w jak pięknym regionie mieszkają. Przyjezdni na pewno przekonają się do odwiedzin, gdy zobaczą w internecie piękną panoramę miasta o zachodzie słońca.
zdjęcia miast z powietrza
agencje nieruchomości

BIURA NIERUCHOMOŚCI

Zdjęcie mieszkania z drona to świetny sposób na wyróżnienie oferty spośród reszty ogłoszeń. Klient będzie automatycznie wiedział, gdzie mieści się nieruchomość. Poza tym spójrzmy prawdzie w oczy – ładne zdjęcia domów są najlepszą kartą przetargową, jaką może się posłużyć agent w swojej pracy.

KRAJOBRAZY I PRZYRODA

Mógłbym wymieniać bez końca, do jakich celów Klienci zamawiają zdjęcia powietrzne gór, parków krajobrazowych czy naturalnych atrakcji turystycznych. Wykorzystują je w drukowanych kalendarzach, jako tło stron internetowych czy po prostu jako obrazy. Takie zdjęcia mają duszę, bo są wykonane specjalnie dla Ciebie!
krajobrazy i przyroda
wydarzenia kulturalne

WYDARZENIA KULTURALNE

Jeśli jako organizator poświęcasz setki godzin na przygotowaniu imprezy, postaraj się o zdjęcie, które odzwierciedli sukces tego przedsięwzięcia. Pokaż ludziom zdjęcie wydarzenia zrobione z góry, a na kolejną edycję przyciągniesz wszystkich niezdecydowanych, bo zobaczą, co tracą.
Moim celem jest zawsze dostarczać najlepsze zdjęcia z drona, jakie jestem w stanie wykonać, bez względu na budżet Klienta.
300
Nawet tyle zdjęć dostaniesz, zamawiając pakiet MEGA.
marcin zając
Marcin Zając
Twój Osobisty Doradca
570-009-292

PRZYCIĄGNIJ WZROKOWCÓW ZDJĘCIAMI Z LOTU PTAKA

Dobre zdjęcie warte jest więcej niż dobrze napisany tekst. Większość ludzi to wzrokowcy, którzy oceniają książki po okładkach i wybierają te produkty, które mają ładniejsze opakowania. Przygotowując ofertę sprzedażową, powinieneś skupić się na tym, by świetnym zdjęciem przyciągnąć do siebie potencjalnych klientów. Kolejnym krokiem będzie przedstawienie im swojej oferty – ale to już nie moja działka.

Wykonuję zdjęcia z drona na specjalne zamówienie, bezpiecznie i zgodnie z przepisami. Jeśli prowadzisz blog, na którym zamieszczasz artykuły, opowiadania, recenzje lub inne treści, zadbaj o jego szatę graficzną, która podniesie liczbę odsłon. Zdjęcia z lotu ptaka wykorzystywane są również przy promocji miast, które pragną przyciągnąć turystów efektownymi fotografiami krajobrazów i słynnych budowli. Zdjęcia z drona doskonale nadają się także do promocji firm, które chcą pokazać się klientowi z jak najlepszej strony. Dysponuję sprzętem, dzięki któremu mogę uwiecznić atrakcyjność otoczenia budynku firmy i wiem, o jakiej porze dnia robić najlepsze zdjęcia. Fotografie mogą być również wykorzystane na firmowym papierze, ulotkach czy kalendarzach. Moja oferta skierowana jest także do biur nieruchomości, którym zależy na przyciągnięciu klientów i zwiększeniu sprzedaży. Zdjęcia z lotu ptaka są szczególnie popularne wśród nowożeńców oraz organizatorów imprez kulturalnych, które odbywają się na świeżym powietrzu – dzięki temu każdy uczestnik zabawy może znaleźć się na zdjęciu, bez obaw, że zostanie zasłonięty przez wyższego wujka. To tylko kilka propozycji mojej działalności. Jestem otwarty na podróże do najdalszych zakątków świata i nowe wyzwania, które do tej pory kiełkowały w Twojej głowie.

Znajdziesz tu informacje o moim doświadczeniu, liczbie zadowolonych Klientów, zrealizowanych projektach i wylatanych godzinach – prezentuję te wyniki, ponieważ mam świadomość tego, że moja działalność dopiero się rozkręca, a chcę, byś był świadkiem mojego rozwoju i rosnącej liczby Klientów, projektów, godzin i lat doświadczenia.

moje portfolio

Rzuć okiem na moje produkcje. Staram się na bieżąco aktualizować portfolio, byś mógł zobaczyć, jak podnoszę swoje umiejętności i tworzę coraz lepsze filmy. To najlepszy sposób, jaki przychodzi mi do głowy, by pokazać Ci, czego możesz się spodziewać, korzystając z moich usług.

Ostatni zachód słońca
Dzień Kobiet w Lejli
Polska wieś
Kiedy gasną światła
Baśniowy zmierzch
Energylandia
Wszystkich świętych
Enwar Intralogistyka
Nad Zatorem zachodzi słońce
Droga na Leskowiec
Widok na Rzyki

Realizacja zdjęć z drona

Obok znajdziesz opisany w skrócie proces realizacji zdjęć z drona. Zaledwie trzy proste kroki dzielą Cię od otrzymania wysokiej jakości fotografii, które będziesz mógł wykorzystywać w swoich projektach.

01.

kontakt lub spotkanie

Powiedz mi, czego potrzebujesz – telefonicznie, mailowo lub przy kawie. Jak Ci wygodniej.

02.

lot & zdjęcia

Zgodnie z tym, co wspólnie ustaliliśmy, przeprowadzam lot dronem w celu zrobienia jak najlepszych zdjęć.

03.

sąd ostateczny

Dopieszczam kolory, poprawiam ostrość, ekspozycję. Po to, by zdjęcia wyglądały jak najbardziej profesjonalnie.

Zaufali mi

Przeczytaj, co mają do powiedzenia Klienci, dla których miałem przyjemność wykonać filmy z drona.

Naprawdę zależy mi na tym, by Twoja referencja się tutaj wkrótce pojawiła.

Natalia Drwal
Mikołów
24.08.2018

Z całego serca wraz z mężem polecamy WellDrone. Profesjonalne podejście do sprawy , piękny film ślubny oraz cudowny teledysk, każdy ważny szczegół jest pięknie przedstawiony. Bardzo szybko otrzymaliśmy film i teledysk. Marcin jest bardzo sympatyczny , kontaktowy i pomysłowy:) duży plus za kamerowanie wesela już na sali , ponieważ Marcin wtapia się w tłum i nie stara sie byc w centrum uwagi co dla nas ma duze znaczenie , oczywiście dzięki temu film jest jeszcze bardziej zaskakujący i niespodziewany oceniam cala współpracę oraz efekt końcowy na 6+ ! Pozdrawiamy ! Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

Wojciech Leśniak
Nowy Sącz
01.09.2018

Serdecznie polecam firmę WellDrone profesjonalne podejście do sprawy. Marcin jest bardzo sympatyczną osobą dzięki której zawdzięczam niezapomniany film weselny. Jestem z żoną bardzo zadowolony z filmu oraz z PROFESJONALNEJ pracy, idealnie dobranej muzyki. Oceniam firmę na 6+ za zaangażowanie i solidne wykonanie swojej pracy. MARCIN JESTEŚ WIELKI !!!! Z serca dziękujemy Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

Aleksandra Chrustowska
Mirzec
15.09.2018

Fajny młody chłopak, który ma duże możliwości na swój dalszy rozwój! Nie boi się wyzwań, skleja film tak jak tylko sobie tego życzycie i zawsze stara się robić wszystko pod was, jego zleceniodawców, a to myślę najważniejsze

Marcin realizował nasz film ślubny, chcieliśmy dać mu szansę, i nie zmarnował jej, świetna jakość filmu, zawarł w nim wszystko co najważniejsze, a co najważniejsze, film nie nudzi! 1,5 h zabawy i fajnych momentów, polecamy! Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

Włoszka i Siwy
Alwernia
30.12.2017

Jeden z najlepszych wyborów przy organizacji wesela to podpisanie umowy z WellDrone! Prefesjonalizm, solidność i przede wszystkim estetyka w detalach. Polecam każdemu współpracę z Marcinem który jest wizjonerem w swoim fachu! Dziękujemy jeszcze raz wraz z mężem. Włoszka i Siwy Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

Natalia Rączka
Krakowskie Centrum Medyczne
Właściciel Firmy

Spot reklamowy, fotorelacja z wydarzenia- profesjonalnie, bardzo miły kontakt i rzetelna praca. @krakowskiecm rekomenduje Welldrone. Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

Magda i Michał
Oświęcim
13.05.2017

Wraz z mężem mieliśmy przyjemność współpracować z Marcinem organizując ślub i wesele i z czystym sumieniem możemy polecić jego usługi. Podchodzi on do pracy profesjonalnie, jest kreatywny i ma głowę pełną pomysłów. Marcin jest pełen pasji do tego co robi, ma świeże pomysły – nie pracuje według utartego schematu, jest otwarty.Jednak chyba najlepszym dowodem na poparcie powyższych słów jest to, że do dziś bardzo chętnie i bez znudzenia wracam do filmu (teledysku) ze ślubu i wesela i do dziś mnie on tak samo wzrusza jak za pierwszym razem, a minął niemal rok. Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

Mariusz Stach
Kuba Band
15.12.2018

bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Powiem krotko. Znam dużo firm videofilmowych oni są naprawdę zdolni i potrafią zrobić cuda. Mocne 10/10!!!! Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

Artur Woźniak
Zespół TRT
24.11.2018

Serdecznie polecam usługi chłopaków z WellDrone – przychylamy nieba! Współpraca na wysokim poziomie w stałym kontakcie przy wykonywanym zleceniu! 5+ za zaangażowanie w projekt i efekt końcowy! Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

Justyna Woźniak
Wadowice
25.10.2018

Bardzo mila współpraca , podczas tworzenia filmu dla rodzicow . Uważam ze bardzo dobry montaż oraz profesjonalizm. Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

enwar
ARTUR SKRZYSZEWSKI
Enwar sp. z o. o.
Członek Zarządu

Firma WellDrone wykonała dla nas nowoczesny spot reklamowy z ujęciami z drona i kompleksowymi usługami postprodukcyjnymi. Współpraca przebiegła sprawnie i na warunkach, które wcześniej ustaliliśmy. Pan Marcin to osoba sprawnie realizująca zlecenia, podsuwająca kreatywne i ciekawe pomysły. Polecam usługi firmy wszystkim, którzy szukają pewnych i jakościowych rozwiązań filmowych. Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

Bartosz Chrustowski
Mirzec
15.09.2018

Marcin ma profesjonalne podejście, jest miły i sympatyczny. Film został szybko zmontowany, jest bardzo dobrej jakości. Z czystym sumieniem mogę go polecić. Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

Adrian Jankowski
Gozdowo
14.09.2018

Polecam. Marcin to profesjonalista, mily i sympatyczny. Przystępna cena, szybka obróbka i realizacja materiału. Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

Karina Kogut
Nowy Sącz
22.09.2018

Razem z mężem serdecznie polecamy! Miły, otwarty chłopak, który lubi to co robi. Praca z nim jest przyjemna , kontakt sprawny i szybki:) Wykonuje sumiennie swoją pracę do samego końca, czyli przekazania dopracowanego filmu   Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

Małgorzata
Ostrowiec Świętokrzyski
25.08.2018

Mieliśmy przyjemność współpracować z Marcinem, wykonywał dla Nas film ślubny.
W teledysku zebrane są piekne i wzruszające momenty ze ślubu i wesela co wywołało łezkę w Naszych oczach ❤️💕
Dziękujemy ! Będziemy polecać z całego serca Welldrone! ❤️
Gosia i Kamil
 Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

client
client
client
client
client
client
client
client
kontakt w sprawie filmowania dronem
Przychylamy nieba.
Fotografia najwyższych lotów.
Napisz do mnie wiadomość za pośrednictwem poniższego formularza. Już czekam, by ją odczytać i szybko odpowiedzieć na Twoje zapytanie 🙂

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Marcin Zając z siedzibą przy ul. Kasztanowej 123, 32-641 Piotrowice, NIP: 5492441042 w celach marketingowych, w szczególności w celu przesyłania na podany przeze mnie adres e-mail spersonalizowanej informacji marketingowej (newsletter) oraz otrzymywania do Fundacji informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, iż zgoda jest wyrażana dobrowolnie. Mam świadomość, iż w każdym czasie mogą żądać wglądu w moje dane osobowe, ich zmianę, usunięcie, jak również cofniecie powyższej zgody na zasadach opisanych w Polityce Prywatności znajdującej się na stronie.