SPOTY REKLAMOWE

PRAWDZIWE HISTORIE
 Chcesz, by Twoja reklama przyniosła firmie fortunę? Przestań robić spoty jak w telewizji. Opowiadaj emocjonujące historie i powtórz sukces marek Coca-Cola, Apple i Red Bull.

PRODUKCJA REKLAM

dodających skrzydła Twojej firmie

Lubię tworzenie reklam, bo to proces wymagający uruchomienia wszystkich pokładów kreatywności. Trzeba wykombinować, jak wypromować produkt, by nie wyglądało to nachalnie. Nie można tworzyć zwykłego filmu, bo on nie zwiększy sprzedaży Twojej firmy. Nie powinno się też skupiać tylko na funkcji reklamowej, bo to odstraszy odbiorcę. Znalezienie punktu środkowego jest trudne, ale to technika stosowana przez najlepszych marketerów.

Najlepsze przy produkcji spotów reklamowych jest to, że firmy z największym budżetem wcale nie są na najlepszej pozycji. Wielokrotnie czytałem o młodych twórcach, którzy nagrali reklamę na potrzeby konkursu, bez ponoszenia kosztów na profesjonalnych aktorów, oświetlenie i efekty specjalne. Ich siłą była ciekawa historia, z którą utożsamiali się widzowie. Mimo, że od strony technicznej reklamy te nie były najlepsze, to zaczęły podbijać internet ze względu na duszę, którą bez wątpienia miały. Proponuję więc poświęcić więcej czasu na znalezienie tego idealnego pomysłu, niż bezmyślne wydawanie budżetu na fajerwerki.

Właściwie każda reklama, która została uznana za małe dzieło sztuki, przedstawiała historię jakiejś osoby. Ludzie są więc podstawą każdego spotu. Jeśli prowadzisz małą firmę, możesz osobiście wystąpić jako lider. Nie musisz jednak tego robić, bo na potrzeby spotu przeprowadzę casting, w którym wyłonię aktorów i statystów gotowych do jak najlepszego odegrania swojej roli.

0
Zadowolonych Klientów
0
Zrealizowane Projekty
0
Wylatanych Godzin
0
Rok Doświadczenia
produkcja reklam

REKLAMY, KTÓRE DZIAŁAJĄ

Biorąc się za produkcję reklamy, zawsze myślę nad scenariuszem, który łączy dwie cechy skutecznej reklamy: przebojowość i zdolność do sprzedaży. To, że film stanie się popularny, nie jest jeszcze gwarancją sukcesu. Musi również skłaniać widza do skorzystania z oferty, którą proponuje Twoja firma.

SPOTY TELEWIZYJNE

Jako, że koszty emisji reklam w telewizji są drogie, spot telewizyjny w możliwie jak najkrótszy sposób przekazuje promowaną treść. Większość reklamodawców ogranicza się do maksymalnie 30 sekund trwania filmu. W takim przypadku liczy się umiejętność przekazania najważniejszych emocji za pomocą prostych obrazów.
spoty telewizyjne
reklamy filmowe

REKLAMY FILMOWE

Reklamy filmowe cechuje dłuższy czas trwania. Stosowane są w internecie, na stronie firmowej i w innych mediach, gdzie koszt emisji jest niski. Pozwalają na użycie bardziej zaawansowanych środków przekazu i przedstawienia szerszej historii, dzięki czemu angażują widza bardziej, niż spoty 30-sekundowe.

REKLAMY INSTRUKTAŻOWE

Filmy instruktażowe i wideoprezentacje przeznaczone są dla klientów, którzy już wcześniej słyszeli o Twojej firmie lub aktywnie z nią współpracują. Są nastawione na przedstawienie produktu lub usługi, cech szczególnych, instrukcji obsługi, wskazówek itp. Pozwalają utrzymać wysoki poziom obsługi klienta i sprawić, że poczuje się doceniony.
filmy instruktażowe
efekty dźwiękowe

EFEKTY DŹWIĘKOWE

W krótkich reklamach efekty dźwiękowe, charakterystyczne dla filmów pełnometrażowych, są szczególnie istotne. Pozwalają zwrócić uwagę widza i podnieść jego poziom zaangażowania w opowiadaną historię. Przy nagrywaniu spotów korzystam z naturalnych efektów dźwiękowych oraz dodatkowych, dodawanych w procesie post produkcji, by ostateczny film sprawiał profesjonalne wrażenie.

CZYTELNE NAPISY

Jeżeli planujesz emisję reklamy na billboardach lub ekranach w miejscach publicznych, dodam czytelne, rzucające się w oczy napisy. Kierujący pojazdami będą mogli zapamiętać adres strony lub numer telefonu, a przechodnie zwrócą uwagę na napisy oddające sens przedstawionej historii.
czytelne napisy
profesjonalny lektor

PROFESJONALNY LEKTOR

Współpracuję z utalentowanymi lektorami, którzy posiadają własne studio nagrań. Dzięki temu w ekspresowym tempie uzyskam podkład w wysokiej jakości. Głos doświadczonego lektora z nienaganną dykcją poprawi efektywność Twojego spotu reklamowego.
Reklama, która nie wpływa na emocje, jest bezwartościowa.
12 mln
Tyle osób w 2 miesiące zobaczyło amatorską reklamę, którą Eugen Merher przygotował dla Adidasa.
marcin zając
Marcin Zając
Twój Osobisty Doradca
570-009-292
moje portfolio

Rzuć okiem na moje produkcje. Staram się na bieżąco aktualizować portfolio, byś mógł zobaczyć, jak podnoszę swoje umiejętności i tworzę coraz lepsze filmy. To najlepszy sposób, jaki przychodzi mi do głowy, by pokazać Ci, czego możesz się spodziewać, korzystając z moich usług.

Ostatni zachód słońca
Polska wieś
Kiedy gasną światła
Baśniowy zmierzch
Energylandia
Wszystkich świętych
Nad Zatorem zachodzi słońce
Droga na Leskowiec
Widok na Rzyki
Realizacja reklamy

Obok znajdziesz opisany w skrócie proces realizacji reklamy. Zaledwie trzy proste kroki dzielą Cię od otrzymania wysokiej jakości spotu, dzięki któremu klienci oszaleją na punkcie Twojej firmy.

01.
kontakt lub spotkanie

Powiedz mi, czego potrzebujesz – telefonicznie, mailowo lub przy kawie. Jak Ci wygodniej.

02.
lot & filmowanie

Zgodnie z tym, co wspólnie ustaliliśmy, przeprowadzam nagrania na planie zdjęciowym oraz lot dronem w celu otrzymania jak najlepszych ujęć.

03.
sąd ostateczny

Dopieszczam kolory, podkładam muzykę, montuję. Tak długo, aż będziesz zadowolony rezultatem.

Zaufali mi

Przeczytaj, co mają do powiedzenia Klienci, dla których miałem przyjemność wykonać filmy z drona.

Naprawdę zależy mi na tym, by Twoja referencja się tutaj wkrótce pojawiła.

Magda i Michał
Oświęcim
13.05.2017

Wraz z mężem mieliśmy przyjemność współpracować z Marcinem organizując ślub i wesele i z czystym sumieniem możemy polecić jego usługi. Podchodzi on do pracy profesjonalnie, jest kreatywny i ma głowę pełną pomysłów. Marcin jest pełen pasji do tego co robi, ma świeże pomysły – nie pracuje według utartego schematu, jest otwarty.Jednak chyba najlepszym dowodem na poparcie powyższych słów jest to, że do dziś bardzo chętnie i bez znudzenia wracam do filmu (teledysku) ze ślubu i wesela i do dziś mnie on tak samo wzrusza jak za pierwszym razem, a minął niemal rok. Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

Włoszka i Siwy
Alwernia
30.12.2017

Jeden z najlepszych wyborów przy organizacji wesela to podpisanie umowy z WellDrone! Prefesjonalizm, solidność i przede wszystkim estetyka w detalach. Polecam każdemu współpracę z Marcinem który jest wizjonerem w swoim fachu! Dziękujemy jeszcze raz wraz z mężem. Włoszka i Siwy Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

enwar
ARTUR SKRZYSZEWSKI
Enwar sp. z o. o.
Członek Zarządu

Firma WellDrone wykonała dla nas nowoczesny spot reklamowy z ujęciami z drona i kompleksowymi usługami postprodukcyjnymi. Współpraca przebiegła sprawnie i na warunkach, które wcześniej ustaliliśmy. Pan Marcin to osoba sprawnie realizująca zlecenia, podsuwająca kreatywne i ciekawe pomysły. Polecam usługi firmy wszystkim, którzy szukają pewnych i jakościowych rozwiązań filmowych. Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

Natalia Rączka
Krakowskie Centrum Medyczne
Właściciel Firmy

Spot reklamowy, fotorelacja z wydarzenia- profesjonalnie, bardzo miły kontakt i rzetelna praca. @krakowskiecm rekomenduje Welldrone. Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

client
client
client
client
client
client
client
client
CENNIK
MINI
799 zł
do 30 sekund
opracowanie scenariusza
2 godz. pracy na miejscu
stabilizowane ujęcia FULL HD
postprodukcja: montaż filmowy, korekcja kolorów
nagranie audio (wywiad, kwestie aktorów)
podkład muzyczny
umieszczenie tekstu, grafik, zdjęć
efekty dźwiękowe
ujęcia z drona
profesjonalny lektor
aktorzy
MEDIUM
1 399 zł
do 1,5 minuty
opracowanie scenariusza
5 godz. pracy na miejscu
stabilizowane ujęcia FULL HD
postprodukcja: montaż filmowy, korekcja kolorów
nagranie audio (wywiad, kwestie aktorów)
podkład muzyczny
umieszczenie tekstu, zdjęć, grafik
efekty dźwiękowe
1 wylot dronem
profesjonalny lektor
aktorzy
HIT!
MAXI
1 999 zł
do 3 minut
opracowanie scenariusza
10 godz. pracy na miejscu
stabilizowane ujęcia FULL HD
postprodukcja: montaż filmowy, korekcja kolorów
nagranie audio (wywiad, kwestie aktorów)
podkład muzyczny
umieszczenie tekstu, zdjęć, grafik
efekty dźwiękowe
2 wyloty dronem
profesjonalny lektor
1 aktor/aktorka
MEGA
2 999 zł
do 5 minut
opracowanie scenariusza
20 godz. pracy na miejscu (dwa dni)
stabilizowane ujęcia FULL HD
postprodukcja: montaż filmowy, korekcja kolorów
nagranie audio (wywiad, kwestie aktorów)
podkład muzyczny
umieszczenie tekstu, zdjęć, grafik
efekty dźwiękowe
4 wyloty dronem
profesjonalny lektor
3 aktorów/aktorki
kontakt w sprawie filmowania dronem
Przychylamy nieba.
Nowy wymiar filmowania.
Napisz do mnie wiadomość za pośrednictwem poniższego formularza. Już czekam, by ją odczytać i szybko odpowiedzieć na Twoje zapytanie 🙂

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Marcin Zając z siedzibą przy ul. Kasztanowej 123, 32-641 Piotrowice, NIP: 5492441042 w celach marketingowych, w szczególności w celu przesyłania na podany przeze mnie adres e-mail spersonalizowanej informacji marketingowej (newsletter) oraz otrzymywania do Fundacji informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, iż zgoda jest wyrażana dobrowolnie. Mam świadomość, iż w każdym czasie mogą żądać wglądu w moje dane osobowe, ich zmianę, usunięcie, jak również cofniecie powyższej zgody na zasadach opisanych w Polityce Prywatności znajdującej się na stronie.