POSTPRODUKCJA

SZLIFOWANIE DIAMENTU
 Zdjęcia i filmy z kamery są jak nieoszlifowany diament. Trzeba włożyć wiele pracy, by stworzyć z nich arcydzieło.

POSTPRODUKCJA

czyli jak osiągnąć doskonałość

Nic nie jest perfekcyjne samo z siebie. Nagranie filmowe prosto z kamery czy zdjęcie zgrane z aparatu pozostawia wiele do życzenia pod kątem jakości. Postprodukcja jest niezbędna, by stworzyć profesjonalny produkt. Twórcy filmowi i najlepsi fotografowie korzystają z zaawansowanego oprogramowania, w którym modyfikują obrazy, by robiły jak najlepsze wrażenie na odbiorcy.

Obróbka zdjęć stwarza niesamowite możliwości. Załóżmy, że na zrobionym przez Ciebie zdjęciu nie widać wszystkich detali, bo ekspozycja jest zbyt ciemna. Wystarczy, że podeślesz mi plik w formacie RAW, a ja przy pomocy profesjonalnych programów Adobe Photoshop i Lightroom sprawię, że na Twoje zdjęcie powrócą wszystkie detale, kolory nabiorą intensywności, szum zostanie zredukowany, a cała fotografia zyska niepowtarzalny klimat. Nawet źle wykonane zdjęcie można do pewnego stopnia naprawić w procesie postprodukcji.

Na tej samej zasadzie opiera się obróbka filmów. Przestań oczekiwać, że nagranie skopiowane z karty pamięci będzie wyglądać, jak profesjonalny spot reklamowy czy ujęcie kinowe. Potrzebna jest korekcja kolorów, grading, korekta ekspozycji, ostrości oraz nałożenie efektów specjalnych, by film wyglądał czysto i wyraźnie. Choć wiele kamer oferuje dziś tryby filmowania, które pozwalają na stosowanie ciekawych profilów kolorystycznych, to jednak nigdy nie dadzą one takiego efektu, jak ręczna postprodukcja wykonana w oparciu o indywidualny charakter i parametry danego ujęcia.

0
Zadowolonych Klientów
0
Zrealizowane Projekty
0
Wylatanych Godzin
0
Rok Doświadczenia
postprodukcja nie do poznania

POSTPRODUKCJA NIE DO POZNANIA

Udana postprodukcja jest wtedy, gdy pokazując drugiej osobie materiał „przed” i „po” obróbce, wywołujesz u niej niedowierzanie. W tym tkwi cały urok obróbki zdjęć i filmów. Z niedoskonałych materiałów można wyciągnąć wiele detali, których na pierwszy rzut oka kompletnie nie widać.

OBRÓBKA ZDJĘĆ

Wyślij mi zdjęcia w formacie RAW, a ja zrobię, co w mojej mocy, by wynieść je na wyższy poziom. Poprawię temperaturę barwową, skoryguję kolory, wyeksponuję detale, ograniczę szum, wyostrzę zdjęcie i wykadruję zdjęcie zgodnie z zasadami kompozycji. Podsumowując: z nudnego, szarego obrazu zrobię Twoje osobiste dzieło sztuki.
obróbka zdjęć
montaż filmowy

MONTAŻ FILMOWY

Montaż filmowy odnosi się nie tylko do produkcji kinowych, ale również spotów reklamowych czy reportaży weselnych. Polega na łączeniu ze sobą ujęć w taki sposób, by widz na każdym etapie opowiadanej historii wiedział, co się dzieje i nie czuł się zagubiony.

RETUSZ FOTOGRAFII

Znalazłeś stare zdjęcie rodzinne, które stanowi dla Ciebie ogromną wartość sentymentalną? A może chcesz pozbyć się piegów lub efektu czerwonych oczu z fotografii? Retusz zdjęć pozwala wprowadzić niezbędne poprawki i zmiany w sposób niezauważalny dla obserwatora.
retusz fotografii
wideoprezentacje

WIDEOPREZENTACJE

Potrzebujesz prezentacji w formie video na potrzeby spotkań z klientami lub wystąpień publicznych? Chętnie przygotuję dla Ciebie wideoprezentację z atrakcyjnymi efektami wizualnymi, podkładem muzycznym oraz czasem trwania dostosowanym do Twoich potrzeb. Będziesz mógł jednym kliknięciem uruchomić prezentację i nie myśleć o konieczności ręcznego przechodzenia do kolejnych slajdów.

KOREKCJA I GRADING KOLORÓW

Jak to jest, że obraz z kamery, nawet najdroższej, tak mocno różni się od profesjonalnego wyglądu ujęć filmowych? Odpowiedzią jest korekcja kolorów i color grading. Dwa zabiegi, które wykorzystują zawodowi producenci w swojej pracy. Wyślij mi materiał z kamery, a ja zajmę się korekcją kolorów i dostosowaniem ich do nastroju filmu: tajemniczego, optymistycznego, a może stylizowanego na retrospekcję?
korekcja i color grading
efekty specjalne

EFEKTY SPECJALNE

Pomogę dodać do Twojego video tekst, grafikę lub przejścia. Wszystkie efekty będą estetyczne, czytelne, a także animowane, by zwiększyć wartość wizualną filmu. Możliwości w tym zakresie są właściwie nieograniczone.
Reklama, która nie wpływa na emocje, jest bezwartościowa.
12 mln
Tyle osób w 2 miesiące zobaczyło amatorską reklamę, którą Eugen Merher przygotował dla Adidasa.
marcin zając
Marcin Zając
Twój Osobisty Doradca
570-009-292
moje portfolio

Rzuć okiem na moje produkcje. Staram się na bieżąco aktualizować portfolio, byś mógł zobaczyć, jak podnoszę swoje umiejętności i tworzę coraz lepsze filmy. To najlepszy sposób, jaki przychodzi mi do głowy, by pokazać Ci, czego możesz się spodziewać, korzystając z moich usług.

Ostatni zachód słońca
Dzień Kobiet w Lejli
Polska wieś
Kiedy gasną światła
Baśniowy zmierzch
Energylandia
Wszystkich świętych
Enwar Intralogistyka
Nad Zatorem zachodzi słońce
Droga na Leskowiec
Widok na Rzyki

Realizacja reklamy

Obok znajdziesz opisany w skrócie proces realizacji reklamy. Zaledwie trzy proste kroki dzielą Cię od otrzymania wysokiej jakości spotu, dzięki któremu klienci oszaleją na punkcie Twojej firmy.

01.
kontakt lub spotkanie

Powiedz mi, czego potrzebujesz – telefonicznie, mailowo lub przy kawie. Jak Ci wygodniej.

02.
lot & filmowanie

Zgodnie z tym, co wspólnie ustaliliśmy, przeprowadzam nagrania na planie zdjęciowym oraz lot dronem w celu otrzymania jak najlepszych ujęć.

03.
sąd ostateczny

Dopieszczam kolory, podkładam muzykę, montuję. Tak długo, aż będziesz zadowolony rezultatem.

Zaufali mi

Przeczytaj, co mają do powiedzenia Klienci, dla których miałem przyjemność wykonać filmy z drona.

Naprawdę zależy mi na tym, by Twoja referencja się tutaj wkrótce pojawiła.

Magda i Michał
Oświęcim
13.05.2017

Wraz z mężem mieliśmy przyjemność współpracować z Marcinem organizując ślub i wesele i z czystym sumieniem możemy polecić jego usługi. Podchodzi on do pracy profesjonalnie, jest kreatywny i ma głowę pełną pomysłów. Marcin jest pełen pasji do tego co robi, ma świeże pomysły – nie pracuje według utartego schematu, jest otwarty.Jednak chyba najlepszym dowodem na poparcie powyższych słów jest to, że do dziś bardzo chętnie i bez znudzenia wracam do filmu (teledysku) ze ślubu i wesela i do dziś mnie on tak samo wzrusza jak za pierwszym razem, a minął niemal rok. Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

Włoszka i Siwy
Alwernia
30.12.2017

Jeden z najlepszych wyborów przy organizacji wesela to podpisanie umowy z WellDrone! Prefesjonalizm, solidność i przede wszystkim estetyka w detalach. Polecam każdemu współpracę z Marcinem który jest wizjonerem w swoim fachu! Dziękujemy jeszcze raz wraz z mężem. Włoszka i Siwy Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

enwar
ARTUR SKRZYSZEWSKI
Enwar sp. z o. o.
Członek Zarządu

Firma WellDrone wykonała dla nas nowoczesny spot reklamowy z ujęciami z drona i kompleksowymi usługami postprodukcyjnymi. Współpraca przebiegła sprawnie i na warunkach, które wcześniej ustaliliśmy. Pan Marcin to osoba sprawnie realizująca zlecenia, podsuwająca kreatywne i ciekawe pomysły. Polecam usługi firmy wszystkim, którzy szukają pewnych i jakościowych rozwiązań filmowych. Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

Natalia Rączka
Krakowskie Centrum Medyczne
Właściciel Firmy

Spot reklamowy, fotorelacja z wydarzenia- profesjonalnie, bardzo miły kontakt i rzetelna praca. @krakowskiecm rekomenduje Welldrone. Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

client
client
client
client
client
client
client
client
CENNIK
MINI
799 zł
ok. 3 minuty gotowego filmu
2 godz. pracy kamerą naziemną (ślub + życzenia)
podkład muzyczny
post produkcja: montaż filmowy, korekcja kolorów
film w chmurze (do pobrania na komputer)
płyta DVD
efekty dźwiękowe
wylot dronem
ramka elektroniczna
video wywiady z gośćmi weselnymi
fotoksiążka
MEDIUM
1 199 zł
ok. 10 minut gotowego filmu
4 godz. pracy kamerą naziemną (przygotowania + ślub + życzenia)
podkład muzyczny
post produkcja: montaż filmowy, korekcja kolorów
film w chmurze (do pobrania na komputer)
1 płyta DVD z nadrukiem i projektem graficznym okładki (każda kolejna 30 zł/szt.)
efekty dźwiękowe
1 wylot dronem (przed kościołem)
ramka elektroniczna ze zdjęciami z drona i z ziemi
video wywiady z gośćmi weselnymi
fotoksiążka
HIT!
MAXI
1 999 zł
ok. 25 minut gotowego filmu
8 godz. pracy kamerą naziemną (przygotowania + ślub + życzenia + zabawa weselna)
podkład muzyczny
post produkcja: montaż filmowy, korekcja kolorów
film w chmurze (do pobrania na komputer)
3 płyty DVD z nadrukiem i projektem graficznym okładki (każda kolejna 30 zł/szt.)
efekty dźwiękowe
2 wyloty dronem (przed kościołem + przed salą)
ramka elektroniczna ze zdjęciami z drona i z ziemi
video wywiady z gośćmi weselnymi
fotoksiążka
MEGA
2 999 zł
ok. 45 minut gotowego filmu
10 godz. pracy kamerą naziemną (przygotowania + ślub + życzenia + zabawa weselna + oczepiny)
podkład muzyczny
post produkcja: montaż filmowy, korekcja kolorów
film w chmurze (do pobrania na komputer)
3 płyty DVD z nadrukiem i projektem graficznym okładki (każda kolejna 30 zł/szt.)
efekty dźwiękowe
4 wyloty dronem (przed kościołem + przed salą + 2x w sesji plenerowej)
ramka elektroniczna ze zdjęciami z drona i z ziemi
video wywiady z gośćmi weselnymi
fotoksiążka ze zdjęciami i wpisami gości weselnych
4 godz. nagrań kamerą naziemną w plenerze o zachodzie słońca (+ dwa wyloty dronem)
kontakt w sprawie filmowania dronem
Przychylamy nieba.
Nowy wymiar filmowania.
Napisz do mnie wiadomość za pośrednictwem poniższego formularza. Już czekam, by ją odczytać i szybko odpowiedzieć na Twoje zapytanie 🙂

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Marcin Zając z siedzibą przy ul. Kasztanowej 123, 32-641 Piotrowice, NIP: 5492441042 w celach marketingowych, w szczególności w celu przesyłania na podany przeze mnie adres e-mail spersonalizowanej informacji marketingowej (newsletter) oraz otrzymywania do Fundacji informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, iż zgoda jest wyrażana dobrowolnie. Mam świadomość, iż w każdym czasie mogą żądać wglądu w moje dane osobowe, ich zmianę, usunięcie, jak również cofniecie powyższej zgody na zasadach opisanych w Polityce Prywatności znajdującej się na stronie.