Pracuję na terenie całego kraju
+48 570-009-292

Podziękowania Dla Rodziców Film + Dron!

podziękowania dla rodziców filmPodziękowania dla rodziców w formie filmu to nowoczesny pomysł, który zawsze się udaje. To ten magiczny moment, gdy na weselu wszyscy cichną, ustawiają się przed ekranem i wpatrują w romantyczny, zabawny i wzruszający zarazem film, którego celem jest podziękowanie rodzicom za wszystko, co dla Was zrobili.

podziękowania dla rodzicówPracując przy filmowaniu wesel, wielokrotnie byłem świadkiem wzruszających scen, gdy rodzice Pary Młodej uronili łzy w trakcie oglądania filmu przygotowanego z myślą o nich. Co ważne, podczas podziękowań dla rodziców towarzyszą Wam silne emocje sprawiające, że trudno jest wykrztusić jedno sensowne zdanie. Zamiast więc stresować się na oczach gości weselnych, lepiej przygotować film, który najlepiej wyrazi to, co czujecie.

Ze swojej strony chciałbym Wam zaproponować wykonanie nowoczesnego, dynamicznego filmu z wykorzystaniem nowoczesnej kamery z 3-osiowym stabilizatorem (dzięki temu otrzymacie płynny, wyraźny obraz) oraz ujęć z drona. Jestem kwalifikowanym operatorem posiadającym niezbędne uprawnienia, więc mogę Wam zagwarantować, że otrzymacie profesjonalny materiał zrealizowany zgodnie z przepisami.

Jak wygląda realizacja filmu podziękowań dla rodziców?

cena filmu z podziękowaniami dla rodziców

  1. Napisz lub zadzwoń i przedstaw, jakiego typu film Was interesuje – może masz pomysł pasujący do Waszych zainteresowań, pasji?
  2. Poczekaj na przygotowany przeze mnie scenariusz.
  3. Po zaakceptowaniu scenariusza realizujemy nagrania w ciągu jednego dnia.
  4. W ciągu 14 dni od nagrań otrzymasz gotowy film z podziękowaniami dla rodziców.

Podziękowania dla rodziców – cena filmu

Cena wykonania podziękowań w formie filmu to 500 zł netto + koszty dojazdu. Cena obejmuje nagrania z kamery naziemnej FULL HD, ujęcia z drona, montaż filmu oraz ewentualne poprawki.

Zamów już dziś:

e-mail: kontakt@welldrone.pl
tel.: 570-009-292

Obejrzyj nasze realizacje: