FILMOWANIE DRONEM

WIDOWISKOWE UJĘCIA
 Płynne, gładkie ujęcia z lotu ptaka w jakości FULL HD – dokładnie takie, jakie znasz z wielkiego ekranu. Jak je wykorzystasz?

FILMOWANIE DRONEM

napędzane autentyczną pasją

Mówi się, że robiąc to, co naprawdę kochasz, już nigdy nie będziesz musiał pracować. Na początku uważałem to za górnolotne, wyświechtane przez „trenerów życia” powiedzenie. W pewnym momencie swojego życia złapałem się jednak na tym, że cholernie lubię to, co robię 🙂

Podoba mi się to, że nie muszę kreować profesjonalnego wizerunku, bo moje filmy mówią same za siebie. Cenię to, że mogę rozmawiać z Klientami na różne tematy i nie być ograniczonym jakąś polityką firmy, która decyduje, co mi wolno, a czego nie.

Wreszcie jestem wdzięczny za to, że mogę być autentyczny – nie muszę udawać, że jestem najlepszy i konkurencja nie dorasta mi do pięt. Wręcz przeciwnie! Nie jestem mistrzem efektów specjalnych i nie byłbym w stanie wyprodukować drugiego Titanica. Mam jednak świadomość, że zbudowałem markę WellDrone od zera i przeszedłem kawał drogi od punktu startu do miejsca, w którym znajduje się obecnie.

Filmowanie dronem to dla mnie coś więcej niż sposób na życie. Dzięki temu mam przyjemność podróżowania po świecie i poznawania niesamowitych ludzi, których pomysły pod względem kreatywności wielokrotnie mnie przerastają. Dlatego z entuzjazmem przyjmuję każde zapytanie o współpracę, bo wiem, że za słowami wystukanymi na klawiaturze kryje się szansa na naukę nowych rzeczy i sprawdzenie się w tym, co nieznane.

0
Zadowolonych Klientów
0
Zrealizowane Projekty
0
Wylatanych Godzin
0
Rok Doświadczenia
filmy z drona
FILMY Z DRONA

Poniżej znajdziesz krótki film z drona pokazujący, czego możesz się spodziewać, korzystając z moich usług. Upewnij się, że potrafię tworzyć ciekawe, płynne ujęcia, które wzbogacą Twoją stronę internetową lub reklamę.

FILMY W JAKOŚCI FULL HD!

Korzystam z markowego sprzętu DJI z profesjonalną kamerą przystosowaną do fotografii powietrznej. Otrzymujesz ode mnie czysty i wyraźny obraz w jakości FULL HD. Zarejestrowany materiał świetnie będzie się oglądać na dużym ekranie telewizora, jak i smartfonie czy tablecie.
filmy z drona w jakości full hd
reklama firm i hoteli z drona

REKLAMA FIRM I HOTELI

Prezentacja siedziby firmy, hotelu czy parku rozrywki z lotu ptaka pozwala przedstawić okolicę w bardziej widowiskowy sposób, niż ujęcia naziemne. Klienci na pewno wybiorą Twoją ofertę, gdy zobaczą ciekawy film pokazujący całe otoczenie w nieszablonowy sposób. To również świetny sposób na promocję miast i regionów, które chcą przyciągnąć do siebie turystów ładnymi widokami.

BUDOWA, PRZEMYSŁ I ROLNICTWO

Zarejestruj przebieg prac na wysokościach lub wyburzeń budynków, by zyskać cenne materiały szkoleniowe dla swoich pracowników. Dron przyda się również przy dokonywaniu inspekcji technicznych, monitorowaniu trudno dostępnych miejsc czy nagrywaniu maszyn rolniczych w akcji.
budowa, przemysł, rolnictwo
agencje nieruchomości

AGENCJE NIERUCHOMOŚCI

Prowadzisz agencję nieruchomości? W takim razie wiesz, że klienci oceniają mieszkania, domy i działki po zdjęciach. Dodając do swojego ogłoszenia krótki film prezentujący sprzedawaną nieruchomość z dużej wysokości, zyskasz większą oglądalność niż konkurencja korzystająca wyłącznie z filmów nagranych na ziemi.

SPORT

Rajd rowerowy, maraton biegowy, a może wyścigi samochodowe? Tam, gdzie zawodnicy szybko przemieszczają się po dużym obszarze, świetnie sprawdzi się nagranie wykonane na wysokości, pozwalające ustalić pozycję wszystkich uczestników i ich postęp w walce o zwycięstwo. Do tego celu używam nagrań w większej ilości klatek na sekundę, które świetnie wyglądają w zwolnionym tempie.
sport
wydarzenia kulturalne

IMPREZY I KONCERTY

Oświetlona scena, a przed nią wielotysięczna publiczność – to musi wyglądać imponująco! Jako organizator koncertu powinieneś mieć w zanadrzu nagranie z imprezy, które przyda Ci się podczas tworzenia zapowiedzi kolejnych wydarzeń.
Zależy mi, by filmowanie z lotu ptaka było dostępne dla każdego. Im więcej wylotów zamawiasz, tym mniej będzie Cię to kosztować.
70%
Tyle zaoszczędzisz, zamawiając cały dzień zdjęciowy.
marcin zając
Marcin Zając
Twój Osobisty Doradca
570-009-292

FILMOWANIE DRONEM – SZTUKA LATANIA

Słyszałem gdzieś powiedzenie, że człowiek dostałby od Boga skrzydła, gdyby ten zechciał umożliwić nam latanie. Jednak druga część tego powiedzenia mówiła o tym, że gdyby Bóg nie chciał, byśmy latali, nie dałby nam marzeń. Z tego, co mi wiadomo, nikt z nas latać nie potrafi, jednak każdy choć raz o tym marzył. Filmowanie dronem może nas przybliżyć do realizacji tego marzenia i sprawić, że poczujemy się tak, jakbyśmy naprawdę byli w przestworzach. To wszystko za sprawą nowoczesnej technologii i filmów w jakości FULL HD, które możemy oglądać na dowolnym urządzeniu w wybranym miejscu na świecie.

Filmowanie z lotu ptaka to spełnienie moich chłopięcych marzeń o lotach w przestworzach. Cieszę się, że mogę zajmować się tym zawodowo i umożliwiać moim Klientom otrzymywanie filmów, które przyczyniają się do promocji ich firm, miast lub organizowanych imprez. Jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą i masz stronę internetową, nie może na niej zabraknąć filmu, na którym znajdzie się budynek Twojej firmy oraz atrakcyjnie zaprezentowane otoczenie. Ta metoda sprawdza się również w przypadku hoteli, ponieważ goście przed zarezerwowaniem miejsca często sprawdzają okolicę. Zamiast skazywać ich na zaglądanie w zapomniane zakamarki ulic przy pomocy Google Maps, postaw na filmowanie z powietrza – dzięki temu goście zobaczą okolicę z perspektywy, która będzie nieszablonowa i efektowna. Moją specjalnością jest filmowanie krajobrazów, co sprawdza się głównie przy promocji miast i regionów. Znam zasadę „złotej godziny”, kiedy słońce jest nisko nad horyzontem i sprzyja powstawaniu ujęć rodem z filmów przyrodniczych.

Chcę, byś zdawał sobie sprawę z tego, że przedstawiona na mojej stronie oferta nigdy nie będzie ukończona. Czeka w niej miejsce na Twoją propozycję – film zrealizowany według autorskiego pomysłu w dowolnym miejscu na świecie. Wspomniałem już, że zawsze marzyłem o lataniu, a to oznacza (powiem nieskromnie), że jestem osobą odważną. Nie boję się więc wyzwań i z radością myślę o każdym kolejnym projekcie, przy którym dane mi będzie pracować.

moje portfolio

Rzuć okiem na moje produkcje. Staram się na bieżąco aktualizować portfolio, byś mógł zobaczyć, jak podnoszę swoje umiejętności i tworzę coraz lepsze filmy. To najlepszy sposób, jaki przychodzi mi do głowy, by pokazać Ci, czego możesz się spodziewać, korzystając z moich usług.

Ostatni zachód słońca
Polska wieś
Kiedy gasną światła
Baśniowy zmierzch
Energylandia
Wszystkich świętych
Nad Zatorem zachodzi słońce
Droga na Leskowiec
Widok na Rzyki

Realizacja filmu z drona

Obok znajdziesz opisany w skrócie proces realizacji filmu z drona. Zaledwie trzy proste kroki dzielą Cię od otrzymania wysokiej jakości nagrania, które będziesz mógł wykorzystywać w swoich projektach.

01.
kontakt lub spotkanie

Powiedz mi, czego potrzebujesz – telefonicznie, mailowo lub przy kawie. Jak Ci wygodniej.

02.
lot & filmowanie

Zgodnie z tym, co wspólnie ustaliliśmy, przeprowadzam lot dronem w celu nagrania jak najlepszych ujęć.

03.
sąd ostateczny

Dopieszczam kolory, podkładam muzykę, montuję. Tak długo, aż będziesz zadowolony rezultatem.

Zaufali mi

Przeczytaj, co mają do powiedzenia Klienci, dla których miałem przyjemność wykonać filmy z drona.

Naprawdę zależy mi na tym, by Twoja referencja się tutaj wkrótce pojawiła.

Natalia Drwal
Mikołów
24.08.2018

Z całego serca wraz z mężem polecamy WellDrone. Profesjonalne podejście do sprawy , piękny film ślubny oraz cudowny teledysk, każdy ważny szczegół jest pięknie przedstawiony. Bardzo szybko otrzymaliśmy film i teledysk. Marcin jest bardzo sympatyczny , kontaktowy i pomysłowy:) duży plus za kamerowanie wesela już na sali , ponieważ Marcin wtapia się w tłum i nie stara sie byc w centrum uwagi co dla nas ma duze znaczenie , oczywiście dzięki temu film jest jeszcze bardziej zaskakujący i niespodziewany oceniam cala współpracę oraz efekt końcowy na 6+ ! Pozdrawiamy ! Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

Wojciech Leśniak
Nowy Sącz
01.09.2018

Serdecznie polecam firmę WellDrone profesjonalne podejście do sprawy. Marcin jest bardzo sympatyczną osobą dzięki której zawdzięczam niezapomniany film weselny. Jestem z żoną bardzo zadowolony z filmu oraz z PROFESJONALNEJ pracy, idealnie dobranej muzyki. Oceniam firmę na 6+ za zaangażowanie i solidne wykonanie swojej pracy. MARCIN JESTEŚ WIELKI !!!! Z serca dziękujemy Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

Aleksandra Chrustowska
Mirzec
15.09.2018

Fajny młody chłopak, który ma duże możliwości na swój dalszy rozwój! Nie boi się wyzwań, skleja film tak jak tylko sobie tego życzycie i zawsze stara się robić wszystko pod was, jego zleceniodawców, a to myślę najważniejsze

Marcin realizował nasz film ślubny, chcieliśmy dać mu szansę, i nie zmarnował jej, świetna jakość filmu, zawarł w nim wszystko co najważniejsze, a co najważniejsze, film nie nudzi! 1,5 h zabawy i fajnych momentów, polecamy! Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

Włoszka i Siwy
Alwernia
30.12.2017

Jeden z najlepszych wyborów przy organizacji wesela to podpisanie umowy z WellDrone! Prefesjonalizm, solidność i przede wszystkim estetyka w detalach. Polecam każdemu współpracę z Marcinem który jest wizjonerem w swoim fachu! Dziękujemy jeszcze raz wraz z mężem. Włoszka i Siwy Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

Natalia Rączka
Krakowskie Centrum Medyczne
Właściciel Firmy

Spot reklamowy, fotorelacja z wydarzenia- profesjonalnie, bardzo miły kontakt i rzetelna praca. @krakowskiecm rekomenduje Welldrone. Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

Magda i Michał
Oświęcim
13.05.2017

Wraz z mężem mieliśmy przyjemność współpracować z Marcinem organizując ślub i wesele i z czystym sumieniem możemy polecić jego usługi. Podchodzi on do pracy profesjonalnie, jest kreatywny i ma głowę pełną pomysłów. Marcin jest pełen pasji do tego co robi, ma świeże pomysły – nie pracuje według utartego schematu, jest otwarty.Jednak chyba najlepszym dowodem na poparcie powyższych słów jest to, że do dziś bardzo chętnie i bez znudzenia wracam do filmu (teledysku) ze ślubu i wesela i do dziś mnie on tak samo wzrusza jak za pierwszym razem, a minął niemal rok. Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

Mariusz Stach
Kuba Band
15.12.2018

bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Powiem krotko. Znam dużo firm videofilmowych oni są naprawdę zdolni i potrafią zrobić cuda. Mocne 10/10!!!! Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

Artur Woźniak
Zespół TRT
24.11.2018

Serdecznie polecam usługi chłopaków z WellDrone – przychylamy nieba! Współpraca na wysokim poziomie w stałym kontakcie przy wykonywanym zleceniu! 5+ za zaangażowanie w projekt i efekt końcowy! Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

Justyna Woźniak
Wadowice
25.10.2018

Bardzo mila współpraca , podczas tworzenia filmu dla rodzicow . Uważam ze bardzo dobry montaż oraz profesjonalizm. Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

enwar
ARTUR SKRZYSZEWSKI
Enwar sp. z o. o.
Członek Zarządu

Firma WellDrone wykonała dla nas nowoczesny spot reklamowy z ujęciami z drona i kompleksowymi usługami postprodukcyjnymi. Współpraca przebiegła sprawnie i na warunkach, które wcześniej ustaliliśmy. Pan Marcin to osoba sprawnie realizująca zlecenia, podsuwająca kreatywne i ciekawe pomysły. Polecam usługi firmy wszystkim, którzy szukają pewnych i jakościowych rozwiązań filmowych. Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

Bartosz Chrustowski
Mirzec
15.09.2018

Marcin ma profesjonalne podejście, jest miły i sympatyczny. Film został szybko zmontowany, jest bardzo dobrej jakości. Z czystym sumieniem mogę go polecić. Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

Adrian Jankowski
Gozdowo
14.09.2018

Polecam. Marcin to profesjonalista, mily i sympatyczny. Przystępna cena, szybka obróbka i realizacja materiału. Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

Karina Kogut
Nowy Sącz
22.09.2018

Razem z mężem serdecznie polecamy! Miły, otwarty chłopak, który lubi to co robi. Praca z nim jest przyjemna , kontakt sprawny i szybki:) Wykonuje sumiennie swoją pracę do samego końca, czyli przekazania dopracowanego filmu   Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

Małgorzata
Ostrowiec Świętokrzyski
25.08.2018

Mieliśmy przyjemność współpracować z Marcinem, wykonywał dla Nas film ślubny.
W teledysku zebrane są piekne i wzruszające momenty ze ślubu i wesela co wywołało łezkę w Naszych oczach ❤️💕
Dziękujemy ! Będziemy polecać z całego serca Welldrone! ❤️
Gosia i Kamil
 Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

enwar
client
client
client
client
client
client
client
CENNIK
MINI
399 zł
399 zł / wylot
1 wylot
do 10 zdjęć
do 10 min. materiału filmowego
do 2 godz. pracy na miejscu
uzyskanie niezbędnych pozwoleń
HIT!
ŚREDNI
699 zł
175 zł / wylot
4 wyloty
do 100 zdjęć
do 1 godz. materiału filmowego
do 4 godz. pracy na miejscu
uzyskanie niezbędnych pozwoleń
MEGA
999 zł
125 zł / wylot
8 wylotów
do 300 zdjęć
do 2 godz. materiału filmowego
do 8 godz. pracy na miejscu
uzyskanie niezbędnych pozwoleń
TRANSMISJA LIVE
1 500 zł
przekaz na żywo
do 60 min. transmisji
8 wylotów
każdy wylot do 10 min.
przekaz obrazu w jakości HD
uzyskanie niezbędnych pozwoleń
kontakt w sprawie filmowania dronem
Przychylamy nieba.
Nowy wymiar filmowania.
Napisz do mnie wiadomość za pośrednictwem poniższego formularza. Już czekam, by ją odczytać i szybko odpowiedzieć na Twoje zapytanie 🙂

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Marcin Zając z siedzibą przy ul. Kasztanowej 123, 32-641 Piotrowice, NIP: 5492441042 w celach marketingowych, w szczególności w celu przesyłania na podany przeze mnie adres e-mail spersonalizowanej informacji marketingowej (newsletter) oraz otrzymywania do Fundacji informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, iż zgoda jest wyrażana dobrowolnie. Mam świadomość, iż w każdym czasie mogą żądać wglądu w moje dane osobowe, ich zmianę, usunięcie, jak również cofniecie powyższej zgody na zasadach opisanych w Polityce Prywatności znajdującej się na stronie.