FILMOWANIE DRONEM

WIDOWISKOWE UJĘCIA
 Płynne, gładkie ujęcia z lotu ptaka w jakości FULL HD – dokładnie takie, jakie znasz z wielkiego ekranu. Jak je wykorzystasz?

FILMOWANIE DRONEM

napędzane autentyczną pasją

Mówi się, że robiąc to, co naprawdę kochasz, już nigdy nie będziesz musiał pracować. Na początku uważałem to za górnolotne, wyświechtane przez „trenerów życia” powiedzenie. W pewnym momencie swojego życia złapałem się jednak na tym, że cholernie lubię to, co robię 🙂

Podoba mi się to, że nie muszę kreować profesjonalnego wizerunku, bo moje filmy mówią same za siebie. Cenię to, że mogę rozmawiać z Klientami na różne tematy i nie być ograniczonym jakąś polityką firmy, która decyduje, co mi wolno, a czego nie.

Wreszcie jestem wdzięczny za to, że mogę być autentyczny – nie muszę udawać, że jestem najlepszy i konkurencja nie dorasta mi do pięt. Wręcz przeciwnie! Nie jestem mistrzem efektów specjalnych i nie byłbym w stanie wyprodukować drugiego Titanica. Mam jednak świadomość, że zbudowałem markę WellDrone od zera i przeszedłem kawał drogi od punktu startu do miejsca, w którym znajduje się obecnie.

Filmowanie dronem to dla mnie coś więcej niż sposób na życie. Dzięki temu mam przyjemność podróżowania po świecie i poznawania niesamowitych ludzi, których pomysły pod względem kreatywności wielokrotnie mnie przerastają. Dlatego z entuzjazmem przyjmuję każde zapytanie o współpracę, bo wiem, że za słowami wystukanymi na klawiaturze kryje się szansa na naukę nowych rzeczy i sprawdzenie się w tym, co nieznane.

0
Zadowolonych Klientów
0
Zrealizowane Projekty
0
Wylatanych Godzin
0
Rok Doświadczenia
filmy z drona
FILMY Z DRONA

Poniżej znajdziesz krótki film z drona pokazujący, czego możesz się spodziewać, korzystając z moich usług. Upewnij się, że potrafię tworzyć ciekawe, płynne ujęcia, które wzbogacą Twoją stronę internetową lub reklamę.

FILMY W JAKOŚCI FULL HD!

Korzystam z markowego sprzętu DJI z profesjonalną kamerą przystosowaną do fotografii powietrznej. Otrzymujesz ode mnie czysty i wyraźny obraz w jakości FULL HD. Zarejestrowany materiał świetnie będzie się oglądać na dużym ekranie telewizora, jak i smartfonie czy tablecie.
filmy z drona w jakości full hd
reklama firm i hoteli z drona

REKLAMA FIRM I HOTELI

Prezentacja siedziby firmy, hotelu czy parku rozrywki z lotu ptaka pozwala przedstawić okolicę w bardziej widowiskowy sposób, niż ujęcia naziemne. Klienci na pewno wybiorą Twoją ofertę, gdy zobaczą ciekawy film pokazujący całe otoczenie w nieszablonowy sposób. To również świetny sposób na promocję miast i regionów, które chcą przyciągnąć do siebie turystów ładnymi widokami.

BUDOWA, PRZEMYSŁ I ROLNICTWO

Zarejestruj przebieg prac na wysokościach lub wyburzeń budynków, by zyskać cenne materiały szkoleniowe dla swoich pracowników. Dron przyda się również przy dokonywaniu inspekcji technicznych, monitorowaniu trudno dostępnych miejsc czy nagrywaniu maszyn rolniczych w akcji.
budowa, przemysł, rolnictwo
agencje nieruchomości

AGENCJE NIERUCHOMOŚCI

Prowadzisz agencję nieruchomości? W takim razie wiesz, że klienci oceniają mieszkania, domy i działki po zdjęciach. Dodając do swojego ogłoszenia krótki film prezentujący sprzedawaną nieruchomość z dużej wysokości, zyskasz większą oglądalność niż konkurencja korzystająca wyłącznie z filmów nagranych na ziemi.

SPORT

Rajd rowerowy, maraton biegowy, a może wyścigi samochodowe? Tam, gdzie zawodnicy szybko przemieszczają się po dużym obszarze, świetnie sprawdzi się nagranie wykonane na wysokości, pozwalające ustalić pozycję wszystkich uczestników i ich postęp w walce o zwycięstwo. Do tego celu używam nagrań w większej ilości klatek na sekundę, które świetnie wyglądają w zwolnionym tempie.
sport
wydarzenia kulturalne

IMPREZY I KONCERTY

Oświetlona scena, a przed nią wielotysięczna publiczność – to musi wyglądać imponująco! Jako organizator koncertu powinieneś mieć w zanadrzu nagranie z imprezy, które przyda Ci się podczas tworzenia zapowiedzi kolejnych wydarzeń.
Zależy mi, by filmowanie z lotu ptaka było dostępne dla każdego. Im więcej wylotów zamawiasz, tym mniej będzie Cię to kosztować.
70%
Tyle zaoszczędzisz, zamawiając cały dzień zdjęciowy.
marcin zając
Marcin Zając
Twój Osobisty Doradca
570-009-292
moje portfolio

Rzuć okiem na moje produkcje. Staram się na bieżąco aktualizować portfolio, byś mógł zobaczyć, jak podnoszę swoje umiejętności i tworzę coraz lepsze filmy. To najlepszy sposób, jaki przychodzi mi do głowy, by pokazać Ci, czego możesz się spodziewać, korzystając z moich usług.

Ostatni zachód słońca
Polska wieś
Kiedy gasną światła
Baśniowy zmierzch
Energylandia
Wszystkich świętych
Nad Zatorem zachodzi słońce
Droga na Leskowiec
Widok na Rzyki

Realizacja filmu z drona

Obok znajdziesz opisany w skrócie proces realizacji filmu z drona. Zaledwie trzy proste kroki dzielą Cię od otrzymania wysokiej jakości nagrania, które będziesz mógł wykorzystywać w swoich projektach.

01.
kontakt lub spotkanie

Powiedz mi, czego potrzebujesz – telefonicznie, mailowo lub przy kawie. Jak Ci wygodniej.

02.
lot & filmowanie

Zgodnie z tym, co wspólnie ustaliliśmy, przeprowadzam lot dronem w celu nagrania jak najlepszych ujęć.

03.
sąd ostateczny

Dopieszczam kolory, podkładam muzykę, montuję. Tak długo, aż będziesz zadowolony rezultatem.

Zaufali mi

Przeczytaj, co mają do powiedzenia Klienci, dla których miałem przyjemność wykonać filmy z drona.

Naprawdę zależy mi na tym, by Twoja referencja się tutaj wkrótce pojawiła.

enwar
ARTUR SKRZYSZEWSKI
Enwar sp. z o. o.
Członek Zarządu

Firma WellDrone wykonała dla nas nowoczesny spot reklamowy z ujęciami z drona i kompleksowymi usługami postprodukcyjnymi. Współpraca przebiegła sprawnie i na warunkach, które wcześniej ustaliliśmy. Pan Marcin to osoba sprawnie realizująca zlecenia, podsuwająca kreatywne i ciekawe pomysły. Polecam usługi firmy wszystkim, którzy szukają pewnych i jakościowych rozwiązań filmowych.

enwar
client
client
client
client
client
client
client
CENNIK
MINI
399 zł
399 zł / wylot
1 wylot
do 10 zdjęć
do 10 min. materiału filmowego
do 2 godz. pracy na miejscu
uzyskanie niezbędnych pozwoleń
HIT!
ŚREDNI
699 zł
175 zł / wylot
4 wyloty
do 100 zdjęć
do 1 godz. materiału filmowego
do 4 godz. pracy na miejscu
uzyskanie niezbędnych pozwoleń
MEGA
999 zł
125 zł / wylot
8 wylotów
do 300 zdjęć
do 2 godz. materiału filmowego
do 8 godz. pracy na miejscu
uzyskanie niezbędnych pozwoleń
TRANSMISJA LIVE
1 500 zł
przekaz na żywo
do 60 min. transmisji
8 wylotów
każdy wylot do 10 min.
przekaz obrazu w jakości HD
uzyskanie niezbędnych pozwoleń
kontakt w sprawie filmowania dronem
Przychylamy nieba.
Nowy wymiar filmowania.
Napisz do mnie wiadomość za pośrednictwem poniższego formularza. Już czekam, by ją odczytać i szybko odpowiedzieć na Twoje zapytanie 🙂