DRON NA WESELE

NOWOCZESNA PAMIĄTKA ŚLUBNA
 Wciągający jak najlepsza produkcja kinowa, niesamowity film z drona i ujęć naziemnych wraz z profesjonalnym montażem i podkładem muzycznym.

FILMOWANIE WESEL

historia Waszej miłości

Mam serdecznie dość standardowych filmów weselnych, które są zlepkiem nudnych ujęć połączonych kiczowatymi przejściami. Nie chciałbym dostać z własnego ślubu filmu, który trwa osiem godzin i można przy nim zasnąć. Uważam, że wesele to jeden z najważniejszych momentów w życiu człowieka i powinien zostać uwieczniony profesjonalnie. Oczywiście, że wymaga to ogromu pracy związanego z nagraniem ujęć opowiadających całą historię w czytelny sposób oraz wielu godzin spędzonych przy montażu, ale każdy kamerzysta powinien się z tym liczyć. Wstydziłbym się Wam oddać coś, w co nie włożyłem pełni swoich możliwości.

Filmowanie wesel zawsze staram się realizować na podstawie unikalnego pomysłu. Nagranie błogosławieństwa, ślubu i zabawy weselnej to jedno. Jest niezbędne, bo stanowi sedno zawarcia związku małżeńskiego. Osobiście jednak zawsze zachęcam, by spotkać się w osobnym dniu, w ciekawym plenerze, najlepiej o zachodzie słońca. W takiej scenerii powstają genialne ujęcia, które opowiadają historię prawdziwej miłości. Spacer nad jeziorem, symboliczne złączenie dłoni, a to wszystko zwieńczone ujęciem z drona śledzącym odjazd Pary Młodej samochodem ku nieznanej, ale już na pewno nie samotnej przyszłości. Oto przepis na niebanalny film weselny, który odda indywidualne cechy Waszego związku.

Aby ułatwić Wam dokonanie wyboru, przygotowałem pakiety weselne w różnych cenach wraz z opisem, co dokładnie wchodzi w skład każdego z nich. Znajdziesz je na dole tej strony. Nie myślcie jednak, że to wszystko, co mam do zaoferowania. Jeśli potrzebujecie dodatkowych ujęć lub dowolnej innej usługi, która nie została wyszczególniona w pakietach, po prostu skontaktujcie się ze mną. Przygotuję indywidualną ofertę uwzględniającą wszystkie elementy, na których Wam zależy.

0
Zadowolonych Klientów
0
Zrealizowanych Projektów
0
Wylatane Godziny
0
Rok Doświadczenia
nowoczesny film ze ślubu

NOWOCZESNY FILM ZE ŚLUBU

Zapraszam Cię do obejrzenia przykładowego filmu weselnego z wykorzystaniem ujęć z drona, który wyprodukowałem. Sprawdź, czy mój sposób opowiadania historii i montażu przemawia do Ciebie. Koniecznie włącz jakość HD, by oglądać film w wysokiej jakości.

STABILIZACJA OBRAZU

Zarówno dron, jak i kamera naziemna są zamontowane na 3-osiowym gimbalu. Co to oznacza? Że Twój film jest stabilizowany w trzech płaszczyznach, dzięki czemu obraz jest płynny jak na prawdziwych produkcjach wyświetlanych w kinie. Nawet, gdy biegnę z kamerą w ręku, rejestrowany film wygląda tak, jakbym cały czas trzymał ją na dokładnie te samej wysokości.
stabilizacja obrazu
filmy z drona w jakości full hd

FULL HD

Filmuję wesela w wysokiej rozdzielczości Full High-Definition. Możesz wyświetlać obraz na ekranie telewizora, komputera czy smartfona – na każdym urządzeniu będzie widać wszystkie szczegóły jasno i wyraźnie. Format ten świetnie nadaje się też do publikacji na YouTube czy Facebooku.

NASTROJOWA MUZYKA

Specjalnie na potrzeby Twojego filmu wykupuję prawa autorskie do podkładu muzycznego, który najlepiej pasuje do nastroju. Oprócz tego dodaję efekty dźwiękowe, takie jak bicie dzwonów kościelnych, brawa gości weselnych, odgłosy zabawy itp. dzięki którym film ogląda się z zaangażowaniem rosnącym z każdą kolejną sekundą.
nastrojowa muzyka
postprodukcja

POSTPRODUKCJA

Nie myśl, że otrzymasz film weselny zgrany prosto z kamery. Po nagraniu ślubu biorę się za trwający wiele godzin proces postprodukcji, który obejmuje między innymi:

  • korekcję kolorów
  • montaż pociętych fragmentów video
  • dobranie ciekawych przejść
  • dodanie napisów
  • synchronizację z tempem i nastrojem muzyki
  • dopasowanie charakterystycznych efektów dźwiękowych

DVD I VIDEO W CHMURZE

Gotowy film z wesela otrzymasz na fizycznym nośniku DVD w eleganckim, twardym opakowaniu. Opracuję indywidualny projekt graficzny zawierający zdjęcia z wesela, datę ślubu i nadruk na płycie DVD. Przygotuję tyle egzemplarzy, ile sobie zażyczysz. Oprócz tego film zostanie udostępniony w chmurze, więc będziesz mogła podesłać link gościom weselnym.
dvd i video w chmurze
pamiątki z wesela

NIEPOWTARZALNE PAMIĄTKI

Film dostarczam w specjalnie przygotowanym opakowaniu z indywidualnym nadrukiem nawiązującym do Waszego wesela. To samo dotyczy płyty, na której pojawi się Wasze romantyczne zdjęcie.

Film z wesela ma oddziaływać na emocje. Musi być prawdziwy jak miłość, która Was połączyła.
7 dni
Tydzień. Maksymalnie tyle będziesz czekać na gotowy film.
marcin zając
Marcin Zając
Twój Osobisty Doradca
570-009-292
moje portfolio

Rzuć okiem na moje produkcje. Staram się na bieżąco aktualizować portfolio, byś mógł zobaczyć, jak podnoszę swoje umiejętności i tworzę coraz lepsze filmy. To najlepszy sposób, jaki przychodzi mi do głowy, by pokazać Ci, czego możesz się spodziewać, korzystając z moich usług.

Ostatni zachód słońca
Dzień Kobiet w Lejli
Polska wieś
Kiedy gasną światła
Baśniowy zmierzch
Energylandia
Wszystkich świętych
Enwar Intralogistyka
Nad Zatorem zachodzi słońce
Droga na Leskowiec
Widok na Rzyki
Realizacja filmu z wesela

Obok znajdziesz opisany w skrócie proces realizacji filmu z wesela. Zaledwie trzy proste kroki dzielą Cię od otrzymania wysokiej jakości nagrania, które będzie Twoją wyjątkową pamiątką na całe życie.

01.
kontakt lub spotkanie

Powiedz mi, czego potrzebujesz – telefonicznie, mailowo lub przy kawie. Jak Ci wygodniej.

02.
lot & filmowanie

Zgodnie z tym, co wspólnie ustaliliśmy, przeprowadzam lot dronem w celu nagrania jak najlepszych ujęć.

03.
sąd ostateczny

Dopieszczam kolory, podkładam muzykę, montuję. Tak długo, aż będziesz zadowolony rezultatem.

Zaufali mi

Przeczytaj, co mają do powiedzenia Klienci, dla których miałem przyjemność wykonać filmy z drona.

Naprawdę zależy mi na tym, by Twoja referencja się tutaj wkrótce pojawiła.

Magda i Michał
Oświęcim
13.05.2017

Wraz z mężem mieliśmy przyjemność współpracować z Marcinem organizując ślub i wesele i z czystym sumieniem możemy polecić jego usługi. Podchodzi on do pracy profesjonalnie, jest kreatywny i ma głowę pełną pomysłów. Marcin jest pełen pasji do tego co robi, ma świeże pomysły – nie pracuje według utartego schematu, jest otwarty.Jednak chyba najlepszym dowodem na poparcie powyższych słów jest to, że do dziś bardzo chętnie i bez znudzenia wracam do filmu (teledysku) ze ślubu i wesela i do dziś mnie on tak samo wzrusza jak za pierwszym razem, a minął niemal rok. Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

Włoszka i Siwy
Alwernia
30.12.2017

Jeden z najlepszych wyborów przy organizacji wesela to podpisanie umowy z WellDrone! Prefesjonalizm, solidność i przede wszystkim estetyka w detalach. Polecam każdemu współpracę z Marcinem który jest wizjonerem w swoim fachu! Dziękujemy jeszcze raz wraz z mężem. Włoszka i Siwy Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

enwar
ARTUR SKRZYSZEWSKI
Enwar sp. z o. o.
Członek Zarządu

Firma WellDrone wykonała dla nas nowoczesny spot reklamowy z ujęciami z drona i kompleksowymi usługami postprodukcyjnymi. Współpraca przebiegła sprawnie i na warunkach, które wcześniej ustaliliśmy. Pan Marcin to osoba sprawnie realizująca zlecenia, podsuwająca kreatywne i ciekawe pomysły. Polecam usługi firmy wszystkim, którzy szukają pewnych i jakościowych rozwiązań filmowych. Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

Natalia Rączka
Krakowskie Centrum Medyczne
Właściciel Firmy

Spot reklamowy, fotorelacja z wydarzenia- profesjonalnie, bardzo miły kontakt i rzetelna praca. @krakowskiecm rekomenduje Welldrone. Przeczytaj pełną recenzję na Facebooku

client
client
client
client
client
client
client
CENNIK
MINI
1299 zł
ok. 3 minuty gotowego filmu
2 godz. pracy kamerą naziemną (ślub + życzenia)
podkład muzyczny
post produkcja: montaż filmowy, korekcja kolorów
film w chmurze (do pobrania na komputer)
płyta DVD
efekty dźwiękowe
wylot dronem
MEDIUM
1 999 zł
ok. 10 minut gotowego filmu
nowoczesny teledysk ślubny (1-2 minuty)
4 godz. pracy kamerą naziemną (przygotowania + ślub + życzenia)
podkład muzyczny
post produkcja: montaż filmowy, korekcja kolorów
film w chmurze (do pobrania na komputer)
1 płyta DVD z nadrukiem i projektem graficznym okładki (każda kolejna 30 zł/szt.)
efekty dźwiękowe
1 wylot dronem (przed kościołem)
HIT!
MAXI
2 499 zł
ok. 1,5 godz. gotowego filmu
nowoczesny teledysk ślubny (2-3 minuty)
przygotowania + ślub + życzenia + zabawa weselna + oczepiny
podkład muzyczny
post produkcja: montaż filmowy, korekcja kolorów
film w chmurze (do pobrania na komputer)
3 płyty DVD z nadrukiem i projektem graficznym okładki (każda kolejna 30 zł/szt.) + pendrive
efekty dźwiękowe
2 wyloty dronem (przed kościołem + przed salą)
MEGA
2 999 zł
ok. 1,5 godz. gotowego filmu
nowoczesny teledysk ślubny (3-4 minuty)
przygotowania + ślub + życzenia + zabawa weselna + oczepiny
podkład muzyczny
post produkcja: montaż filmowy, korekcja kolorów
film w chmurze (do pobrania na komputer)
3 płyty DVD z nadrukiem i projektem graficznym okładki (każda kolejna 30 zł/szt.)

+ pendrive

efekty dźwiękowe
4 wyloty dronem (przed kościołem + przed salą + 2x w sesji plenerowej)
4 godz. nagrań kamerą naziemną w plenerze o zachodzie słońca (+ dwa wyloty dronem)
kontakt w sprawie filmowania dronem
Przychylamy nieba.
Nowy wymiar filmowania.
Napisz do mnie wiadomość za pośrednictwem poniższego formularza. Już czekam, by ją odczytać i szybko odpowiedzieć na Twoje zapytanie 🙂

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Marcin Zając z siedzibą przy ul. Kasztanowej 123, 32-641 Piotrowice, NIP: 5492441042 w celach marketingowych, w szczególności w celu przesyłania na podany przeze mnie adres e-mail spersonalizowanej informacji marketingowej (newsletter) oraz otrzymywania do Fundacji informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, iż zgoda jest wyrażana dobrowolnie. Mam świadomość, iż w każdym czasie mogą żądać wglądu w moje dane osobowe, ich zmianę, usunięcie, jak również cofniecie powyższej zgody na zasadach opisanych w Polityce Prywatności znajdującej się na stronie.